-

Тренінг з інклюзії для культурних туристичних операторів

Як впроваджувати інклюзію в діяльність культурних операторів? Комунікація — наше все, а тренінги — ефективний спосіб обмінятися знаннями і обговорити важливі нюанси розуміння, втілення і розвитку інклюзивних підходів при реалізації діяльності в сфері культури і туризму. 16-17 грудня проведено Тренінг з інклюзії для культурних туристичних операторів у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі Харківщина тутистична. 

Команда тренерів — експертка з прав людини Марія Ясеновська, експерт з прав людей з інвалідністю Ігор Шрамко, експертка з комунікаційних стратегій Олена Зіненко, експертка з жестової мови ГО “Креавита” Франковська Уляна — поділилася знаннями, лайф-гаками та відповіли на нагальні питання, що стосуються спілкування, взаємодії з людьми з інвалідністю, пошуку інклюзивних рішень і оцінки інклюзивних просторів.

Результат тренінгу — бажання учасниць шукати рішення, реалізовувати нові проєкти і взаємодіяти в напрямку впровадження інклюзії в культурі і туризмі у Харкові і Харківській області.

Програма “INKuLtur – за інклюзію в культурі” реалізовується німецькою організацією DRA – Deutsch-Russischer Austausch e.V. у партнерстві з Благодійним фондом «Крок за кроком», Платформою ініціатив «Теплиця» та Мистецько-терапевтичним центром «Непротоптана стежина» за фінансової підтримки Європейського Союзу та міністерства закордонних справ Німеччини.Поділитися:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *