Підсумували зроблене за 2020 рік та провели стратегічні сесії щодо планів на майбутнє

Інтенсивний грудень продовжується. Підсумовуючи рік 2020-ий, три дні поспіль стратегуємо щодо того, що візьмемо у рік прийдешній: вчимося пріоретизувати, відпускати людей та ідеї, перезавантажуємо підходи до планування і конструюємо дорожню карту розвитку організації в напрямку співпраці із культурними інституціями, діячами, ініціативами з метою поширення знань про права людини, інклюзію і відкриваємо культуру як медіума.

Вдячні за фасилітацію стратсесії @Світлана Колодій: це просто філігранна робота. Тішимося, що уся команда мобілізувалась, і кожна з нас — Ольга Синюгіна,

Оксана Тищенко, Світлана Охович, Катерина Дайнеко, Олена Зіненко, Інна Авраменко, Марія Ясеновська, Тетяна Каледіна — знайшли час та натхнення для участі в цій кропіткій роботі.

Дуже раді, що наприкінці року мали можливість спільно пропрацювати стратегію із представниками та представницями харківських музеїв: Харківський художній музей, Харківский історичний музей — партнерів, з якими з 2016 року втілюємо фестиваль ІнклюзіON — Ірини Сидельової, Алли Панченко, Ольги Сошнікової, Юлії Стаднік, Костянтина Дубіни.

Дякуємо новому сучасному простору Promodo Hub за робочу атмосферу і гарний настрій.

Ті ідеї й наміри, що були обговорені, відкривають нове бачення співпраці і це надихає.

Тож, чи буде в нас стратегічний, комунікаційний та фандрейзинговий план? Так. Чи будуть нові партнерства і нові повороти інклюзивної діяльності? Так. Що саме запланували? 

Будемо ділитися, бо інформування про діяльність організації, а також розширення кола партнерств є важливими завданнями, які команда поставила перед собою на наступний рік.

Поділитися:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *