Школа з прав дитини від Коаліції “Права дитини в Україні”

Увага! Чудова можливість для дітей та молоді

15-18 липня 2019 року школа з прав дитини для дітей та молоді (від 11 до 17 років) в Київській області. Приєднуйся!

Школа з прав дитини це – майданчик, де діти та молодь можуть висловити свої думки та голоси про дотримання прав дитини з тим, щоб вони були почуті дорослими, які відповідають за державну політику в Україні. Це можливість познайомитись з іншими дітьми, які вже мають досвід дискусій з політиками та політикенями щодо дотримання прав дитини.

Що саме діти та молодь роблять під час школи з прав дитини

      Дискутують про права дитини, та дізнаються нову інформацію про органи та організації, які відповідають за дотримання прав дитини

      Обговорюють ситуації, справжні історії в яких діти відчувають несправедливе ставлення та за результатами обговорення пропонують зміни

      Формулюють рекомендації для осіб, які відповідальні за прийняття рішень стосовно реалізації прав дитини в Україні

Хто може взяти участь у школі з прав дитини

      Будь яка дитина віком від 11 до 18 років, незалежно від результатів навчання, матеріальної ситуації, етнічної, релігійної приналежності, статі, соціального походження, попереднього досвіду участі у школі з прав дитини, мови, на якій розмовляє, тощо.

.       Активні і мотивовані діти та молодь, відкриті для нового досвіду, які залучаються у діяльність за власною ініціативою

    Дівчата або хлопці, які делеговані учнівською радою школи, або іншим об’єднанням дітей.

Що ти отримаєш, якщо візьмеш участь у школі з прав дитини

 1.       Навчитися спілкуватися і працювати в групі
 2.       Нових друзів і мотивацію на пошук нових ідей/справ
 3.       Отримаєш досвід взаємодії з різними людьми
 4.       Захищеність і прийняття тебе такою/таким, якою/який ти є
 5.       Отримаєш відповідь на питання, які стосуються дотримання прав дитини

Що потрібно для участі в школі з прав дитини?

 1.       Бути готовим/готовою брати участь в обговореннях і дотримуватись правил, які були спільно узгодженні з учасниками та учасницями попередніх шкіл та менторами.
 2.       Обговорити з батьками або іншими законними представниками можливість взяти участь. Для участі в школі з прав дитини батьки мають надати згоду заповнивши відповідну форму.
 3.       Надіслати мотиваційний лист в якому розказати, чому ти хочеш взяти участь у школі з прав дитини до 1 липня 2019 р. на електронну пошту olena@wcu-network.org.ua
 4.     Написати коротке есе[1] (твої власні думки) чому для тебе важливо взяти участь в обговоренні дотримання прав дитини на електронну пошту olena@wcu-network.org.ua
 5.       Єдиним критерієм відбору учасників та учасниць буде час відправки мотиваційного листа, есе та форми згоди від батьків або законних представників.

Умови участі:

 1.       Участь у школі є безкоштовною.
 2.       Організатори компенсують усі витрати на проїзд (залізничні квитки класу плацкарт та купе, або автобус), в т.ч. витрати на проїзд для супроводжуючого у дорозі.
 3.       Організатори під час перебування в школі забезпечують учасників та учасниць 3-х разовим харчуванням та проживанням у двомісних номерах. Також в готельному комплексі де проходитиме школа є басейн.
 4.       Інші питання щодо участі ти або твої рідні, можуть дізнатись у організаторів. Організатори школи з прав дитини ГО «ВГО Жіночий консорціум України». Жіночий консорціум України проводить захід спільно з Коаліцією «Права дитини в Україні» за підтримки Міжнародної організації «Збережемо дітей» та уряду Швеції.

Додатково:

Жіночий консорціум України спільно з Коаліцією «Права дитини в Україні за підтримки Міжнародної організації «Збережемо дітей», вже 5 рік поспіль проводить школи з прав дитини. За результатами участі школи діти спільно з організаторами підготували декілька звітів про права дитини, зокрема «Голоси дітей» та Звіт про реалізацію Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та експлуатації. Зазначені звіти ти можеш знайти за посиланням.

Поділитися:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *