Оголошуємо набір на курс “Applying Human Rights to Digital Tech”

Харківська обласна фундація “Громадська Альтернатива” у партнерстві з Центром права, етики та цифрових технологій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошують набір на практичний курс “Застосування прав людини до сфери цифрових технологій”. Курс проводиться за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Курс складатиметься з таких етапів:
1-й етап – дистанційне навчання, 9 березня – 31 травня.
Упродовж цього етапу учасни(ці)ки будуть отримувати від тренер(ок)ів курсу матеріали для ознайомлення і завдання для виконання. Зустрічі з тренер(ка)ами проходитимуть раз на два тижні он-лайн (платформа ZOOM) з метою обговорення матеріалів і завдань. Усього 6 зустрічей.
2-й етап – дводенний тренінг у Харкові.
11-12 червня відбудеться інтенсивний тренінг (планується, що тренінг буде очним, з дотриманням вимог протиепідемічної безпеки).

Практичний курс розрахований на юрист(ок)ів ІТ-компаній, експерт(ок)ів у сфері цифрових технологій, викладач(ок)ів у юридичних вишах, представни(ць)ків правозахисних організацій.

До програми курсу включено такі теми:
1. Ризики для прав людини у сфері цифрових технологій: відомі й невідомі справи.
2. Методики оцінки ризиків для прав людини у діяльності ІТ-компаній: секрети для компаній і для правозахисників.
3. Корпоративні політики у сфері прав людини: кращі приклади.
4. HRDD (Due Diligence у сфері прав людини) для ІТ-компаній.
5. Права людини у публічній звітності компаній.

Серед запрошених гостей курсу – міжнародні експерт(к)и з бізнесу і прав людини й застосування прав людини до сфери цифрових технологій.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Практичному курсі, заповніть аплійкаційну форму.

Відбір учасни(ць)ків триватиме ДО 28 ЛЮТОГО та здійснюватиметься на підставі оцінки аплікаційної форми, поданої кандидат(к)ами на участь у практичному курсі, а також з урахуванням регіонального представництва, професійного досвіду та з забезпеченням ґендерного балансу. Учасни(цям)кам з інших регіонів буде компенсовано вартість проїзду, забезпечено проживання й харчування.

Усі учасни(ці)ки курсу отримають Сертифікати за умови його успішного проходження.

Поділитися:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *