Мрія стає реальністю: записали відео для онлайн-курсу «Інклюзія в культурі»

Грудень став для нас місяцем активної роботи та здійснення мрій. Створити онлайн-курс «Інклюзія в культурі» було нашою давньою мрією. І ось вона стає реальністю! Ми провели запис відеороликів для нашого курсу за підтримки

Український культурний фонд Для слухачів курсу Марія Ясеновська, Олена Зіненко, Ігор Шрамко, Екатерина Дайнеко, Ольга Синюгина розповіли у відеороликах про концепції прав людини та інклюзії, про культурні права, права людини з інвалідністю, етику спілкування та критерії оцінки інклюзивності (інклюзивний контекст та необхідні дії) закладів культури, до яких відносяться музеї, театри, клуби тощо.

Вибір місця запису не був випадковим. Творчий процес проходив у експозиційних залах Харківського художнього музею: «Західноєвропейське мистецтво XV–XIX століть», серед творів Миколи Самокиша та сучасної харківської художниці Марії Безнощенко-Лучковської. З музеєм нас пов’язує співпраця над інклюзивними проєктами.

Зокрема, за ініціативи ХОФ “Громадська альтернатива” та Gwara Media було створено два інклюзивні аудіогіди для основних постійних експозицій музею: «Українське та російське мистецтво XVI — поч. ХХ ст.» та «Західноєвропейське мистецтво XV–XIX століть».

Аудіогіди можна прослухати зі смартфону.

Продовжуємо нашу співпрацю й надалі. Плануємо ще багато цікавих проєктів із впровадження інклюзії в культурі. Мрії мають здійснюватися!

 

Поділитися:

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *